O NAS

Inwestycje mieszkaniowe Marki – Warszawa

Zaufanie jest najważniejsze

Jesteśmy developerem, który może pochwalić się realizacją projektu w oparciu o własne środki. Inwestycje mieszkaniowe pod Warszawą które realizujemy w Markach także wpisują się w ten trend.

Inwestor bez kredytów to bezpieczeństwo, terminowość w realizacji inwestycji, wysoki standard wykonania, zadowolenie klientów.
Celem naszej firmy jest budowanie ładnych, nowoczesnych domów i mieszkań w przystępnych cenach. Tym właśnie cechują się nasze domy i mieszkania deweloperskie. Warszawa – Marki to kolejny projekt z dobrą lokalizacją.

Zdając sobie sprawę, iż zakup domu lub mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, proponujemy Państwu obsługę w zakresie kredytów hipotecznych, kompetentni doradcy udzielą Państwu niezbędnych i wyczerpujących informacji na temat obecnej oferty kredytowej oraz pomogą w wyborze najwłaściwszej opcji.

Podejmując decyzję o kredycie warto wspomnieć, że mieszkanie deweloperskie pod Warszawą to nie tylko prestiż. Śmiało można powiedzieć, że inwestycje mieszkaniowe w Markach to idealna lokata ze względu na szybki wzrost wartości domów i segmentów w rejonie Marek jak i okolicznych miejscowości – Ząbek, Zielonki czy też dzielnicy Białołęka. Powodem tego jest coraz mniejsza dostępność terenów pod inwestycje co prowadzi do dużego wzrostu cen gruntów.